Tommy Spindel, VD

Konsult inom affärssystemet Pyramid. Säljare

Tommy Spindel

070-33 22 694
tommy@nyttodata.se

Ring mig

Mikael Ejdesör

Säljare inom nätverk, servers & webbtjänster. Konsult inom affärsystemet Pyramid

Mikael Ejdesör

0525-644 03
070-33 22 693
mikael@nyttodata.se

Ring mig

Sussie Carlström

Säljare inom skrivare, kopiatorer, hemsidor, CAD & utbildning.
Lärarkonsult & marknadsförare

Sussie Carlström

0522-999 32
070-33 22 598,
sussie@nyttodata.se

Ring mig

Madelene Rönnblom

Ekonomi och inköp

Madelene Rönnblom

0525-644 08
madelene@nyttodata.se

Ring mig

Paul Cassler

Konsult inom nätverk & kommunikation

Paul Cassler

070-33 22 591
paul@nyttodata.se

Ring mig

Reine Torstensson

Konsult inom webb, nätverk & kommunikation

Reine Torstensson

070-33 22 592
reine@nyttodata.se

Ring mig

Emil Johansson

Konsult inom skrivare/kopiatorer, nätverk & kommunikation

Emil Johansson

070-33 22 476
emil@nyttodata.se

Ring mig

Lucas Linnås

Konsult inom skrivare/kopiatorer, nätverk & kommunikation

Lucas Linnås

070-33 22 597
lucas@nyttodata.se

Ring mig

 

Fråga oss om vad som helst!

    Vi har kontor i Uddevalla, Fjällbacka och Strömstad. Välkomna!

    Öppettider

    Vardagar 8.00-16.30
    Lunch 12.00-13.00

    Adress

    Bultvägen 1, 451 75 UDDEVALLA
    Aspelidsvägen 1, 457 40 FJÄLLBACKA
    Trädgårdsgatan 6, 452 31 STRÖMSTAD

    Telefon

    0522-999 30
    0525-644 00
    0526-799 100

    E-post

    info@nyttodata.se

    Bli en del av vårt team

    Nätverkstekniker

    Erfarna nätverkstekniker med vilja att ta hand om våra uppdrag, framför allt att sköta våra serviceavtalskunder.
    Du som söker ska vara framåt och vill ge våra serviceavtalskunder bästa möjliga service. Du ska vara vaken och pigg på att lära dig ny teknik för att hitta rätta lösningar som passar för våra kunder.
    Du ska kunna jobba självständigt med eget ansvar samt tycka om att arbeta tillsammans med befintliga medarbetare.
    Du ska ha erfarenhet med installation och underhåll av Microsoft servrar. Certifieringar är ett plus.
    Ordningssinne är ett måste!
    Körkort och bil behövs – vi har kunder i hela Västra Götalands län.

    • Ett jobb där vi arbetar framåt för att ligga steget före
    • Frihet under ansvar
    • Flexibelt jobb med små enkla till lite knivigare uppdrag
    • Trevligt team med goa medarbetare
    • Goda arbetsförhållanden i platt organisation

    Ni kan skicka era ett CV med följebrev till Tommy Spindel:

    Skicka CV

    Eller skicka med post:
    Tommy Spindel
    Nyttodata Väst AB
    Aspelidsvägen 1
    457 40 FJÄLLBACKA